Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 28 Sep
kl 17:00 - 17:30
Dynamisk egentrening st.Hanshaugen
Dynamisk  
Wed 29 Sep
kl 17:00 - 21:00
Dugnad og årsmøte
Dynamisk   Nå som vi er på vei tilbake til mer normale…
Thu 30 Sep
kl 17:00 - 22:00
Dynamisk egentrening st.Hanshaugen
Dynamisk  
Tue 5 Oct
kl 17:00 - 17:30
Dynamisk egentrening st.Hanshaugen
Dynamisk  
Thu 7 Oct
kl 17:00 - 22:00
Dynamisk egentrening st.Hanshaugen
Dynamisk  
Sat 9 Oct
kl 09:00 - 16:00
Godkjenningskurs dynamisk
Dynamisk   Kurs på St.Hanshaugen
Tue 12 Oct
kl 17:00 - 17:30
Dynamisk egentrening st.Hanshaugen
Dynamisk  
Mon 18 Oct
kl 20:00 - 22:00
Nybegynnerkurs - duell
Tue 19 Oct
kl 17:00 - 17:30
Dynamisk egentrening st.Hanshaugen
Dynamisk  
Mon 25 Oct
kl 20:00 - 22:00
Nybegynnerkurs - hurtig
Tue 26 Oct
kl 17:00 - 17:30
Dynamisk egentrening st.Hanshaugen
Dynamisk  
Tue 2 Nov
kl 17:00 - 17:30
Dynamisk egentrening st.Hanshaugen
Dynamisk  
Wed 3 Nov
kl 17:30 - 19:30
Nybegynnerkurs - felt
Introduksjonskurs til felt for nybegynnerkurset
Sat 6 Nov
kl 09:00 - 18:00
Oslo indoor open
Dynamisk  
Mon 8 Nov
kl 20:00 - 22:00
Nybegynnerkurs - våpenpuss
En time våpenpuss og deretter en time skyting
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 23 Sep
kl 17:00 - 22:00
Dynamisk egentrening st.Hanshaugen
Dynamisk  
  Les mer  
Tue 21 Sep
kl 17:00 - 17:30
Dynamisk egentrening st.Hanshaugen
Dynamisk  
  Les mer  
Thu 16 Sep
kl 17:00 - 22:00
Dynamisk egentrening st.Hanshaugen
Dynamisk  
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 17:00 - 22:00
Dynamisk egentrening st.Hanshaugen
Dynamisk  
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 17:00 - 22:00
St.Hanshaugen Match/trening
Dynamisk  
  Les mer  
Sat 28 Aug
kl 09:00 - 16:00
Godkjenningskurs dynamisk
Dynamisk  
Godkjenningskurs i hula på St.Hanshaugen.   Les mer  
Sat 10 Jul
kl 09:00 - 16:00
Godkjenningskurs dynamisk
Dynamisk  
Lørdag 10/7 og søndag 11/7   Les mer  
Tue 6 Jul
kl 12:00 - 17:00
NAIS Kvintett
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag   Felt
Approbert 5 x NAIS Maridalen 25 meteren   Les mer  
Sat 26 Jun
kl 09:00 - 15:00
Godkjenningskurs dynamisk
Dynamisk  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline