Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 25 Jan
kl 18:00 - 20:00
Avlyst!!Baneserien runde 8 standard 2020 ( Siste runde for serien 2020
  Siste runde i baneserien 2020. Program; Standard!
Wed 27 Jan
kl 17:30 - 19:30
Avlyst trening banegruppen
  Ekeberg Banen på Ekeberg er stengt hele januar pga…
Mon 1 Feb
kl 18:00 - 20:00
Lagmesterskap Hurtig fin + Merkeskyting!
  Det blir lagmesterskap i hurtig fin +…
Mon 8 Feb
kl 18:00 - 20:00
Baneserien runde 1 Standard 2021!
  Vi skyter baneserien runde 1 for 2021. Program…
Mon 15 Feb
kl 17:00 - 21:00
Vinterserien Hurtig Fin!
  Stevne i hurtig fin vinterserie. Påmelding i…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 18 Jan
kl 17:00 - 21:00
Avlyst!!!Vinterserien Hurtig Fin!
$item.username  
Det skytes vinterserien. FHPM Min Idrett   Les mer  
Wed 13 Jan
kl 17:30 - 19:30
Avlyst trening banegruppen
$item.username   Ekeberg
Banen på Ekeberg er stengt hele januar pga…   Les mer  
Mon 11 Jan
kl 18:00 - 21:00
Avlyst!!!Nervepokalen 2020!
$item.username  
Vi skyter Nervepokalen for 2020.   Les mer  
Sat 9 Jan
kl 09:00 - 15:00
Godkjenningskurs dynamisk
Dynamisk  
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 17:30 - 19:30
Avlyst!!! Banegruppen - fri trening på Ekeberg
$item.username   Ekeberg
Vi skyter i fem minutter mellom hver anvisning.…   Les mer  
Wed 4 Nov 2020
kl 17:30 - 19:30
Avlyst!!!!! Banegruppen - fri trening på Ekeberg
$item.username   Ekeberg
Vi skyter i fem minutter mellom hver anvisning.…   Les mer  
Sat 24 Oct 2020
kl 08:00 - 18:00
Nm mini rifle
Dynamisk  
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 16:30 - 22:00
Prematch mini rifle
Dynamisk  
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 17:30 - 19:30
Banegruppen - fri trening på Ekeberg
$item.username   Ekeberg
Vi skyter i fem minutter mellom hver anvisning.…   Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 18:30 - 16:00
St. hanshaugen stengt
Dynamisk  
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 18:00 - 22:00
bygge til mini rifle nm Tåsen
Dynamisk  
  Les mer  
Sat 17 Oct 2020
kl 10:00 - 18:00
bygge til mini rifle nm
Dynamisk  
  Les mer  
Wed 7 Oct 2020
kl 17:30 - 18:30
Ingen trening på Ekeberg, avlyst pga NM 15m.
$item.username   Ekeberg
Ingen trening i dag, velkommen tilbake på mandag.…   Les mer  
Mon 5 Oct 2020
kl 20:00 - 22:00
Nybegynnerkurs - våpenpussekurs
$item.username   Ekeberg
Puss av klubbvåpen en time, deretter skyting en…   Les mer  
Mon 28 Sep 2020
kl 20:00 - 22:00
Nybegynnerkurs - felt
$item.username   Ekeberg
Trening for siste nybegynnerkurs. Alle andre kan…   Les mer  
Wed 23 Sep 2020
kl 17:30 - 19:30
Banegruppen - fri trening på Ekeberg
$item.username   Ekeberg
Vi skyter i fem minutter mellom hver anvisning.…   Les mer  
Mon 21 Sep 2020
kl 20:00 - 22:00
Nybegynnerkurs - hurtig
$item.username   Ekeberg
Trening for siste nybegynnerkurs. Alle andre kan…   Les mer  
Wed 16 Sep 2020
kl 17:30 - 19:30
Fri trening på Ekeberg.
$item.username  
Vi skyter i fem minutter mellom hver anvisning.…   Les mer  
Mon 14 Sep 2020
kl 20:00 - 22:00
Nybegynnerkurs - duell
$item.username   Ekeberg
Trening for siste nybegynnerkurs. Alle andre kan…   Les mer  
Wed 9 Sep 2020
kl 17:30 - 19:30
Banegruppen - fri trening på Ekeberg
$item.username   Ekeberg
Vi skyter i fem minutter mellom hver anvisning.…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline