Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sat 13 Feb
kl 13:00 - 15:00
Årsmøte OKTS
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
  Les mer  
Wed 20 Jan
kl 17:30 - 21:00
Felt trening på Ekeberg
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Felt trening på Ekeberg. Det er handlet inn…   Les mer  
Sat 9 Jan
kl 09:00 - 15:00
Godkjenningskurs dynamisk
Dynamisk  
  Les mer  
Wed 6 Jan
kl 17:30 - 21:00
Felt trening på Ekeberg
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Felt trening på Ekeberg. Det er handlet inn…   Les mer  
Mon 4 Jan
kl 18:00 - 20:00
Avlyst!!Merkeskyting Hurtig Fin + Baneserien R9 2020!
$item.username  
Merkeskyting Hurtig Fin Januar 2021 + Runde 9…   Les mer  
Mon 28 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
Ingen trening
$item.username  
  Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 17:30 - 21:00
Felt trening på Ekeberg utgår i dag - pynt juletre
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 18:00 - 22:00
Avlyst!!Nervepokalen
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
Avlyst!!!!Nais Fin x 2
$item.username  
Vi skyter Nais fin og grov. 2 runder   Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 17:30 - 21:00
AVLYST !! Felt Lagmesterskap Grov - Ekeberg
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Max antall deltagere er 20 grunnet Covit-19…   Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
Avlyst!!!!Merkeskyting hurtig fin med baneserien runde 9
$item.username  
Merkeskyting hurtig fin med innlagt baneserie…   Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
Avlyst!!! Fri trening banegruppen
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Avlyst!!! Trening Finpistol
$item.username  
  Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 17:30 - 21:00
Avlyst !!!! - Felt - Lagmesterskap fin 25.11.2020
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
PGA covit-19 restriksjoner i Oslo er…   Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 18:00 - 21:00
Avlyst!!! Nervepokalen
$item.username  
Nervepokalen - vm fin baklengs   Les mer  
Mon 16 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Avlyst!!!! Baneserien runde 8 standard
$item.username  
Baneserien runde 8 standard   Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 17:30 - 21:00
Felt trening på Ekeberg
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Felt trening på Ekeberg. Det er handlet inn…   Les mer  
Mon 9 Nov 2020
kl 17:00 - 20:00
Vinterserien hurtig fin!
$item.username  
Vinterserien hurtig fin. Påmelding Min Idrett   Les mer  
Mon 2 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Merkeskyting Hurtig Fin
$item.username  
Merkeskyting hurtig fin november   Les mer  
Wed 28 Oct 2020
kl 17:30 - 21:00
Felt trening på Ekeberg
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Felt trening på Ekeberg. Det er handlet inn…   Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 20:00 - 22:00
Lagmesterskap Luft 40 skudd
$item.username  
Lagmesterskap luft. Alle skyter 40 skudd   Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 18:00 - 20:00
Trening Standard
$item.username  
Trening Standard   Les mer  
Sat 24 Oct 2020
kl 08:00 - 18:00
Nm mini rifle
Dynamisk  
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 16:30 - 22:00
Prematch mini rifle
Dynamisk  
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 18:30 - 16:00
St. hanshaugen stengt
Dynamisk  
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 18:00 - 22:00
bygge til mini rifle nm Tåsen
Dynamisk  
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 18:00 - 20:00
Baneserien runde 7 Finpistol
$item.username  
Baneserien runde 7 Finpistol   Les mer  
Sat 17 Oct 2020
kl 10:00 - 18:00
bygge til mini rifle nm
Dynamisk  
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 17:30 - 21:00
Felt trening på Ekeberg
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Felt trening på Ekeberg. Det er handlet inn…   Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 17:00 - 20:00
Vinterserien Hurtig Fin
$item.username  
Vinterserien hurtig fin. Påmelding på Min Idrett.   Les mer  
Thu 8 Oct 2020
kl 16:30 - 18:30
Felt trening på Losby
$item.username  
Fri trening Losby skytebane. Ingen konkurranse.…   Les mer  
Mon 5 Oct 2020
kl 18:00 - 20:00
Merksskyting Hurtig Fin
$item.username  
Merkeskyting Hurtig Fin Oktober   Les mer  
Thu 1 Oct 2020
kl 16:30 - 18:30
Felt trening på Losby
$item.username  
Fri trening Losby skytebane. Ingen konkurranse.Vi…   Les mer  
Wed 30 Sep 2020
kl 17:30 - 21:00
Felt trening på Ekeberg
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Felt trening på Ekeberg. Det er handlet inn…   Les mer  
Mon 28 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Lagmesterskap Standard
$item.username  
Lagmesterskap Stnandard   Les mer  
Thu 24 Sep 2020
kl 17:30 - 21:00
Felt trening på Losby
$item.username  
Felt trening Losby skytebane.Vi har det som…   Les mer  
Wed 23 Sep 2020
kl 17:30 - 21:00
Felt trening i Maridalen
$item.username  
Felt trening i Maridalen Det er handlet inn…   Les mer  
Mon 21 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Nais Fin og Grov!
$item.username  
Nais fin og grov. Vi skyter to runder,   Les mer  
Thu 17 Sep 2020
kl 17:30 - 21:00
Felt trening på Losby
$item.username  
Felt trening Losby skytebane.Vi har det som…   Les mer  
Wed 16 Sep 2020
kl 17:30 - 21:00
Felt trening i Maridalen
$item.username  
Felt trening i Maridalen Det er handlet inn…   Les mer  
Mon 14 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Lagmesterskap Hurtig Grov
$item.username  
Lagmesterskap hurtig grov. NB! Dette er første…   Les mer  
Thu 10 Sep 2020
kl 17:30 - 21:00
Felt trening på Losby
$item.username  
Felt trening Losby skytebane.Vi har det som…   Les mer  
Wed 9 Sep 2020
kl 17:30 - 21:00
Felt trening i Maridalen
$item.username  
Felt trening i Maridalen Det er handlet inn…   Les mer  
Mon 7 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Merkeskyting Hurtig Fin
$item.username  
Merkeskyting Hurtig Fin September   Les mer  
Thu 3 Sep 2020
kl 17:30 - 21:00
Felt trening på Losby
$item.username  
Felt trening Losby skytebane.Vi har det som…   Les mer  
Wed 2 Sep 2020
kl 16:00 - 20:00
Dugnad Maridalen!
$item.username  
Vi kjører en dugnad denne dagen. Oppsetting av…   Les mer  
Mon 31 Aug 2020
kl 18:00 - 20:00
Baneserien standard runde 6
$item.username  
Baneserien standard runde 6.   Les mer  
Thu 27 Aug 2020
kl 17:30 - 21:00
Felt trening på Losby
$item.username  
Felt trening Losby skytebane.Vi har det som…   Les mer  
Thu 27 Aug 2020
kl 17:00 - 20:00
Lagmesterskap Silhuett
$item.username  
Lagmesterskap silhuett Påmelding til…   Les mer  
Wed 26 Aug 2020
kl 17:30 - 21:00
Felt trening i Maridalen avlyst
$item.username  
Fri trening i Maridalen i dag. Ingen organisert…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline