Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag

Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 27 Sep
kl 18:00 - 20:00
Lagmesterskap Hurtig Grov!
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag   Lagmesterskap hurtig grov. Ekeberg...grovskyttere…
Tue 28 Sep
kl 17:00 - 17:30
Dynamisk egentrening st.Hanshaugen
Dynamisk  
Wed 29 Sep
kl 17:00 - 21:00
Dugnad og årsmøte
Dynamisk   Nå som vi er på vei tilbake til mer normale…
Thu 30 Sep
kl 17:00 - 22:00
Dynamisk egentrening st.Hanshaugen
Dynamisk  
Thu 30 Sep
kl 17:30 - 20:00
Felt trening Losby skytebane.
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Mon 4 Oct
kl 18:00 - 20:00
Merkeskyting Hurtig Fin
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag   Merkeskyting Hurtig Fin Ekeberg
Tue 5 Oct
kl 17:00 - 17:30
Dynamisk egentrening st.Hanshaugen
Dynamisk  
Thu 7 Oct
kl 17:00 - 22:00
Dynamisk egentrening st.Hanshaugen
Dynamisk  
Sat 9 Oct
kl 09:00 - 16:00
Godkjenningskurs dynamisk
Dynamisk   Kurs på St.Hanshaugen
Tue 12 Oct
kl 17:00 - 17:30
Dynamisk egentrening st.Hanshaugen
Dynamisk  
Mon 18 Oct
kl 20:00 - 22:00
Nybegynnerkurs - duell
Tue 19 Oct
kl 17:00 - 17:30
Dynamisk egentrening st.Hanshaugen
Dynamisk  
Mon 25 Oct
kl 20:00 - 22:00
Nybegynnerkurs - hurtig
Tue 26 Oct
kl 17:00 - 17:30
Dynamisk egentrening st.Hanshaugen
Dynamisk  
Mon 1 Nov
kl 18:00 - 20:00
Nervepokalen 2021
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag   Denne gangen er det nesvepokalen 2021.Duell først…
Tue 2 Nov
kl 17:00 - 17:30
Dynamisk egentrening st.Hanshaugen
Dynamisk  
Wed 3 Nov
kl 17:30 - 19:30
Nybegynnerkurs - felt
Introduksjonskurs til felt for nybegynnerkurset
Sat 6 Nov
kl 08:00 - 19:00
Dynamisk, OKTS Oslo Indoor Open 2021
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag   https://shootnscoreit.com/event/22/12610/
Sat 6 Nov
kl 09:00 - 18:00
Oslo indoor open
Dynamisk  
Mon 8 Nov
kl 20:00 - 22:00
Nybegynnerkurs - våpenpuss
En time våpenpuss og deretter en time skyting
Sat 13 Nov
kl 08:00 - 19:00
Dynamisk, OKTS NM PCC 2021
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag   https://shootnscoreit.com/event/22/13448/
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 23 Sep
kl 17:30 - 20:30
Felt trening Losby skytebane.
Losby
  Les mer  
Thu 23 Sep
kl 17:00 - 22:00
Dynamisk egentrening st.Hanshaugen
Dynamisk  
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 17:30 - 19:30
Felttrening Ekeberg
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
  Les mer  
Tue 21 Sep
kl 17:00 - 17:30
Dynamisk egentrening st.Hanshaugen
Dynamisk  
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 18:00 - 21:00
Nervepokalen 2020 NB! Maridalen!
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Denne er blitt flyttet over fra 2020.…   Les mer  
Mon 20 Sep
kl 16:00 - 18:00
Stevne Hurtig Maridalen!
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Stevne i hurtig fin/SP/SR Kun 1 start og kaliber…   Les mer  
Thu 16 Sep
kl 17:30 - 20:30
Felt trening Losby skytebane.
Losby
  Les mer  
Thu 16 Sep
kl 17:00 - 22:00
Dynamisk egentrening st.Hanshaugen
Dynamisk  
  Les mer  
Wed 15 Sep
kl 17:30 - 21:00
Felttrening Tåsen
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Felttrening på Tåsen (50 m. nord…   Les mer  
Tue 14 Sep
kl 17:00 - 22:00
Dynamisk egentrening st.Hanshaugen
Dynamisk  
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 18:00 - 20:00
Lagmesterskap Standard/Baneserien runde 6
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Baneserien runde 6 i standard og…   Les mer  
Mon 13 Sep
kl 15:00 - 17:00
Stevne T-96
Stevne i T-96 fin. Start kr 50 betales på banen.…   Les mer  
Thu 9 Sep
kl 17:30 - 20:00
Felttrening Losby
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 17:00 - 22:00
St.Hanshaugen Match/trening
Dynamisk  
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 18:00 - 20:00
Lagmesterskap Hurtig Fin Maridalen
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Lagmesterskap Hurtig Fin Maridalen   Les mer  
Thu 2 Sep
kl 17:30 - 20:00
Lagmesterskap Magnum 2, Losby 100 meteren
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
  Les mer  
Mon 30 Aug
kl 18:00 - 20:00
Baneserien runde 5 Hurtig Fin
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Baneserien runde 5 Hurtig fin Maridalen   Les mer  
Mon 30 Aug
kl 15:00 - 18:00
Stevne T-96 Maridalen!
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Stevne i T-96 fin. Start kr 50 og fhpm til…   Les mer  
Sat 28 Aug
kl 09:00 - 16:00
Godkjenningskurs dynamisk
Dynamisk  
Godkjenningskurs i hula på St.Hanshaugen.   Les mer  
Thu 26 Aug
kl 17:30 - 20:00
Lagmesterskap Magnum 1, Losby 100 meteren
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
  Les mer  
Mon 23 Aug
kl 18:00 - 20:00
Trening Nais Fin x 2
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Trening Nais Fin to ganger   Les mer  
Thu 19 Aug
kl 17:30 - 20:00
Lagmesterskap Revolverfelt, Losby 100 meteren
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
  Les mer  
Mon 16 Aug
kl 18:00 - 18:00
Baneserien runde 4 Finpistol
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Trening baneserien runde 4 Finpistol Maridalen   Les mer  
Mon 16 Aug
kl 16:00 - 18:00
Stevne Hurtig FSPSR
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Stevne i hurtig fin, spesialrevolver og…   Les mer  
Mon 16 Aug
kl 15:00 - 16:00
Stevne Nais Fin
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Stevne i Nais fin i Maridalen. Start kr 50…   Les mer  
Thu 12 Aug
kl 17:30 - 20:00
Lagmesterskap Militærfelt, Losby 100 meteren
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
  Les mer  
Mon 9 Aug
kl 18:00 - 20:00
Merkeskyting Hurtig Fin
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Merkeskyting Hurtig Fin Maridalen   Les mer  
Mon 9 Aug
kl 16:00 - 18:00
Stevne Hurtig Fin, spesialrevolver og spesialpisto
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Stevne i hurtig. FHPM ing-wo@online.no Start kr…   Les mer  
Mon 9 Aug
kl 15:00 - 16:00
Stevne Nais Fin
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Stevne i Nais Fin i Maridalen. FHPM…   Les mer  
Thu 5 Aug
kl 17:00 - 20:00
Felttrening Losby 100 meteren
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Felttrening   Les mer  
Thu 29 Jul
kl 17:00 - 20:00
Felttrening Losby 100 meteren
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Felttrening   Les mer  
Thu 29 Jul
kl 12:00 - 20:00
Mini-Rifle Level 1, Maridalen på 50 meteren
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
https://shootnscoreit.com/event/22/13074/   Les mer  
Tue 20 Jul
kl 13:00 - 19:00
Norgesfelt trippelstevne
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Maridalen 25 meteren   Les mer  
Thu 15 Jul
kl 17:15 - 21:00
Dynamisk Level I St. Hanshaugen
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
https://shootnscoreit.com/event/22/12976/   Les mer  
Thu 15 Jul
kl 17:00 - 20:00
Felttrening Losby 100 meteren
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Felttrening   Les mer  
Tue 13 Jul
kl 12:00 - 20:00
Norgesfelt Kvartett
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Norgesfelt fire approberte stevner.To…   Les mer  
Sat 10 Jul
kl 09:00 - 16:00
Godkjenningskurs dynamisk
Dynamisk  
Lørdag 10/7 og søndag 11/7   Les mer  
Thu 8 Jul
kl 17:00 - 20:00
Felttrening Losby
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Felttrening   Les mer  
Tue 6 Jul
kl 12:00 - 17:00
NAIS Kvintett
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag   Felt
Approbert 5 x NAIS Maridalen 25 meteren   Les mer  
Sun 4 Jul
kl 12:00 - 16:00
Dynamisk Level I St. Hanshaugen
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Påmelding…   Les mer  
Sat 3 Jul
kl 12:00 - 16:00
Dynamisk Level I St. Hanshaugen
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Påmelding…   Les mer  
Thu 1 Jul
kl 17:00 - 20:00
Felttrening Losby
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Felttrening   Les mer  
Mon 28 Jun
kl 17:30 - 20:30
Trening NAIS Fin 22LR
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Trening NAIS to eller tre runder avhengig av…   Les mer  
Sat 26 Jun
kl 09:00 - 15:00
Godkjenningskurs dynamisk
Dynamisk  
  Les mer  
Thu 24 Jun
kl 17:00 - 19:30
Felt trening Losby skytebane.
Fri trening, hvis det blir mange på plass deles…   Les mer  
Mon 21 Jun
kl 18:00 - 20:00
Standard Baneserien runde 3!
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Trening standard med innlagt baneserie runde 3.…   Les mer  
Mon 21 Jun
kl 16:00 - 18:00
Approbert stevne Standard!
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Approbert stevne standard i Maridalen. Start kr…   Les mer  
Thu 17 Jun
kl 17:00 - 19:30
Felt trening Losby skytebane.
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag   Skyting  
Fri trening, hvis det blir mange på plass…   Les mer  
Wed 16 Jun
kl 17:00 - 20:00
Norgesfelt 25 meteren
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
  Les mer  
Mon 14 Jun
kl 18:00 - 20:30
Finpistol Baneserie runde 2!
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Trening finpistol med innlagt baneserie runde 2.…   Les mer  
Mon 14 Jun
kl 15:30 - 18:00
Approbert stevne Finpistol
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Approbert stevne finpistol. Start Kr 50,- betales…   Les mer  
Thu 10 Jun
kl 17:30 - 19:30
Felt trening Losby skytebane.
Fri trening, hvis det blir mange på plass deles…   Les mer  
Mon 7 Jun
kl 19:30 - 21:00
Trening med veiledning Presisjon!
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Det blir trening i presisjonsskyting med…   Les mer  
Mon 7 Jun
kl 18:00 - 20:00
Hurtig Fin
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Vi starter opp med litt interne…   Les mer  
Mon 7 Jun
kl 16:45 - 17:45
Stevne Nais Fin 2
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Det blir også stevne i Nais fin i Maridalen.…   Les mer  
Mon 7 Jun
kl 15:45 - 16:45
Stevne Nais Fin 1
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Stevne i Nais Fin i Maridalen. Startkontigent kr…   Les mer  
Thu 3 Jun
kl 17:30 - 21:00
Felttrening Losby
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Fri trening, hvis det blir mange på plass…   Les mer  
Thu 3 Jun
kl 16:00 - 21:00
Norgesfelt Koronadobbel
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag   Maridalen 25 meteren
Vi kjører litt Norgesfelt, godt tilfelde…   Les mer  
Wed 2 Jun
kl 17:30 - 20:30
Felttrening Maridalen
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag   Skyting  
Det er kun 22LR som gjelder grunnet…   Les mer  
Mon 31 May
kl 18:00 - 20:00
Trening Finpistol
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Trening Finpistol i Maridalen med…   Les mer  
Mon 31 May
kl 15:30 - 17:30
Stevne Fripistol A 50 meter
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Åpent approbert stevne i fripistol A 50…   Les mer  
Thu 27 May
kl 16:00 - 20:00
Dugnad Maridalen 25/50 meter
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Vi tar en rask dugnad i Maridalen. Fortsetter der…   Les mer  
Wed 26 May
kl 17:30 - 20:30
Felttrening Maridalen
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag   Skyting  
Det er kun 22LR som gjelder grunnet…   Les mer  
Wed 26 May
kl 15:30 - 17:00
Stevne Hurtig Fin
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Det blir stevne i hurtig…   Les mer  
Thu 20 May
kl 18:00 - 20:00
Standard Maridalen
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Trening Standard i Maridalen. Kun kaliber 22 og…   Les mer  
Thu 20 May
kl 16:30 - 18:00
Trening Duell Maridalen
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Vi fortsetter med Duell som tema. Denne gangen…   Les mer  
Wed 19 May
kl 17:00 - 20:00
Felttrening Maridalen
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag   Skyting  
Det er kun 22LR som gjelder grunnet…   Les mer  
Wed 12 May
kl 18:30 - 20:00
Felttrening Maridalen
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Felttrening begrenset til 10 skytter grunnet…   Les mer  
Wed 12 May
kl 17:00 - 18:30
Felttrening Maridalen
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Felttrening begrenset til 10 skytter grunnet…   Les mer  
Mon 10 May
kl 18:00 - 20:30
Trening Finpistol
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Trening finpistol. Max 10 skyttere med påmelding…   Les mer  
Mon 10 May
kl 16:45 - 18:00
Trening Duell
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Jeg har gått trenerkurs og trenger praksis…   Les mer  
Wed 5 May
kl 18:00 - 19:00
Felttrening Maridalen 5/5 18.00
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Trening felt i Maridalen. PGA regler fra Oslo…   Les mer  
Wed 5 May
kl 17:00 - 18:00
Felttrening Maridalen 5/5 17.00
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag   Skyting  
Trening felt i Maridalen. PGA regler fra Oslo…   Les mer  
Mon 3 May
kl 18:00 - 20:00
Trening Hurtig Fin
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Trening hurtig fin i Maridalen. PGA regler fra…   Les mer  
Mon 3 May
kl 17:00 - 18:00
Nais Fin
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Vi tar en runde med Nais fra klokken 17.00   Les mer  
Levert av IdrettenOnline