Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag

Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Wed 23 Sep
kl 17:30 - 21:00
Felt trening i Maridalen
  Felt trening i Maridalen Det er handlet inn…
Wed 23 Sep
kl 17:30 - 19:30
Banegruppen - fri trening på Ekeberg
  Ekeberg Vi skyter i fem minutter mellom hver anvisning.…
Thu 24 Sep
kl 17:30 - 21:00
Felt trening på Losby
  Felt trening Losby skytebane.Vi har det som…
Mon 28 Sep
kl 18:00 - 20:00
Lagmesterskap Standard
  Lagmesterskap Stnandard
Mon 28 Sep
kl 20:00 - 22:00
Nybegynnerkurs - felt
  Ekeberg Trening for siste nybegynnerkurs. Alle andre kan…
Wed 30 Sep
kl 17:30 - 21:00
Felt trening i Maridalen
  Felt trening i Maridalen Det er handlet inn…
Thu 1 Oct
kl 17:30 - 21:00
Felt trening på Losby
  Felt trening Losby skytebane.Vi har det som…
Mon 5 Oct
kl 18:00 - 20:00
Merksskyting Hurtig Fin
  Merkeskyting Hurtig Fin Oktober
Mon 5 Oct
kl 20:00 - 22:00
Nybegynnerkurs - våpenpussekurs
  Ekeberg Puss av klubbvåpen en time, deretter skyting en…
Wed 7 Oct
kl 17:30 - 19:30
Banegruppen - fri trening på Ekeberg
  Ekeberg Vi skyter i fem minutter mellom hver anvisning.…
Wed 7 Oct
kl 17:30 - 21:00
Felt trening i Maridalen
  Felt trening i Maridalen Det er handlet inn…
Thu 8 Oct
kl 17:30 - 21:00
Felt trening på Losby
  Felt trening Losby skytebane.Vi har det som…
Mon 12 Oct
kl 18:00 - 20:00
Baneserien Finpistol
  Baneserien runde 7 Finpistol
Wed 14 Oct
kl 17:30 - 21:00
Felt trening i Maridalen
  Felt trening i Maridalen Det er handlet inn…
Mon 19 Oct
kl 18:00 - 20:00
Nais Fin og grov x 2
  Vi skyter to runder med Nais. Fon og grov.
Wed 21 Oct
kl 17:30 - 21:00
Felt trening i Maridalen
  Felt trening i Maridalen Det er handlet inn…
Wed 21 Oct
kl 17:30 - 19:30
Banegruppen - fri trening på Ekeberg
  Ekeberg Vi skyter i fem minutter mellom hver anvisning.…
Mon 26 Oct
kl 18:00 - 20:00
Trening Standard
  Trening Standard
Mon 26 Oct
kl 20:00 - 22:00
Lagmesterskap Luft 40 skudd
  Lagmesterskap luft. Alle skyter 40 skudd
Wed 28 Oct
kl 17:30 - 21:00
Felt trening i Maridalen
  Felt trening i Maridalen Det er handlet inn…
Mon 2 Nov
kl 18:00 - 20:00
Merkeskyting Hurtig Fin
  Merkeskyting hurtig fin november
Wed 4 Nov
kl 17:30 - 21:00
Felt trening i Maridalen
  Felt trening i Maridalen Det er handlet inn…
Wed 4 Nov
kl 17:30 - 19:30
Banegruppen - fri trening på Ekeberg
  Ekeberg Vi skyter i fem minutter mellom hver anvisning.…
Mon 9 Nov
kl 18:00 - 21:00
Nervepokalen
  Vi skyter vm programmet. Duell først og press…
Wed 11 Nov
kl 17:30 - 21:00
Felt trening i Maridalen
  Felt trening i Maridalen Det er handlet inn…
Mon 16 Nov
kl 18:00 - 20:00
Nais Fin og grov
  Nais fin og grov. 2 runder
Wed 18 Nov
kl 17:30 - 21:00
Felt trening i Maridalen
  Felt trening i Maridalen Det er handlet inn…
Wed 18 Nov
kl 17:30 - 19:30
Banegruppen - fri trening på Ekeberg
  Ekeberg Vi skyter i fem minutter mellom hver anvisning.…
Mon 23 Nov
kl 18:00 - 20:00
Baneserien standard
  Baneserien runde 8 standard
Wed 25 Nov
kl 17:30 - 21:00
Felt trening i Maridalen
  Felt trening i Maridalen Det er handlet inn…
Mon 30 Nov
kl 18:00 - 20:00
Ingen trening - Oslo Open
  Ingen trening da Nordstrand skytterlag arrangerer…
Wed 2 Dec
kl 17:30 - 21:00
Felt trening i Maridalen
  Felt trening i Maridalen Det er handlet inn…
Wed 2 Dec
kl 17:30 - 19:30
Banen er stengt (Ekeberg)
  Ekeberg Ekeberg er stengt pga riflestevne.
Mon 7 Dec
kl 18:00 - 20:00
Merkeskyting hurtig fin med baneserien runde 9
  Merkeskyting hurtig fin med innlagt baneserie…
Wed 9 Dec
kl 17:30 - 21:00
Felt trening i Maridalen
  Felt trening i Maridalen Det er handlet inn…
Mon 14 Dec
kl 18:00 - 20:00
Nais Fin x 2
  Vi skyter Nais fin og grov. 2 runder
Wed 16 Dec
kl 17:30 - 21:00
Felt trening i Maridalen
  Felt trening i Maridalen Det er handlet inn…
Mon 21 Dec
kl 18:00 - 22:00
Juleavslutning med gløgg og pepperkaker!
  Egen konkurranse. Bare å stille opp med…
Mon 28 Dec
kl 18:00 - 20:00
Ingen trening
 
Mon 4 Jan 2021
kl 18:00 - 20:00
Merkeskyting Hurtig Fin!
  Merkeskyting Hurtig Fin Januar!
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 23 Sep
kl 17:30 - 19:30
Banegruppen - fri trening på Ekeberg
$item.username   Ekeberg
Vi skyter i fem minutter mellom hver anvisning.…   Les mer  
Wed 23 Sep
kl 17:30 - 21:00
Felt trening i Maridalen
$item.username  
Felt trening i Maridalen Det er handlet inn…   Les mer  
Mon 21 Sep
kl 20:00 - 22:00
Nybegynnerkurs - hurtig
$item.username   Ekeberg
Trening for siste nybegynnerkurs. Alle andre kan…   Les mer  
Mon 21 Sep
kl 18:00 - 20:00
Nais Fin og Grov!
$item.username  
Nais fin og grov. Vi skyter to runder,   Les mer  
Thu 17 Sep
kl 17:30 - 21:00
Felt trening på Losby
$item.username  
Felt trening Losby skytebane.Vi har det som…   Les mer  
Wed 16 Sep
kl 17:30 - 21:00
Felt trening i Maridalen
$item.username  
Felt trening i Maridalen Det er handlet inn…   Les mer  
Wed 16 Sep
kl 17:30 - 19:30
Fri trening på Ekeberg.
$item.username  
Vi skyter i fem minutter mellom hver anvisning.…   Les mer  
Mon 14 Sep
kl 20:00 - 22:00
Nybegynnerkurs - duell
$item.username   Ekeberg
Trening for siste nybegynnerkurs. Alle andre kan…   Les mer  
Mon 14 Sep
kl 18:00 - 20:00
Lagmesterskap Hurtig Grov
$item.username  
Lagmesterskap hurtig grov. NB! Dette er første…   Les mer  
Thu 10 Sep
kl 17:30 - 21:00
Felt trening på Losby
$item.username  
Felt trening Losby skytebane.Vi har det som…   Les mer  
Wed 9 Sep
kl 17:30 - 21:00
Felt trening i Maridalen
$item.username  
Felt trening i Maridalen Det er handlet inn…   Les mer  
Wed 9 Sep
kl 17:30 - 19:30
Banegruppen - fri trening på Ekeberg
$item.username   Ekeberg
Vi skyter i fem minutter mellom hver anvisning.…   Les mer  
Mon 7 Sep
kl 18:00 - 20:00
Merkeskyting Hurtig Fin
$item.username  
Merkeskyting Hurtig Fin September   Les mer  
Thu 3 Sep
kl 17:30 - 21:00
Felt trening på Losby
$item.username  
Felt trening Losby skytebane.Vi har det som…   Les mer  
Wed 2 Sep
kl 16:00 - 20:00
Dugnad Maridalen!
$item.username  
Vi kjører en dugnad denne dagen. Oppsetting av…   Les mer  
Mon 31 Aug
kl 18:00 - 20:00
Baneserien standard runde 6
$item.username  
Baneserien standard runde 6.   Les mer  
Thu 27 Aug
kl 17:30 - 21:00
Felt trening på Losby
$item.username  
Felt trening Losby skytebane.Vi har det som…   Les mer  
Thu 27 Aug
kl 17:00 - 20:00
Lagmesterskap Silhuett
$item.username  
Lagmesterskap silhuett Påmelding til…   Les mer  
Wed 26 Aug
kl 17:30 - 21:00
Felt trening i Maridalen avlyst
$item.username  
Fri trening i Maridalen i dag. Ingen organisert…   Les mer  
Mon 24 Aug
kl 18:00 - 20:00
Lagmesterskap Finpistol med innlagt baneserien runde 5
$item.username  
Lagmesterskap finpistol med innlagt baneserien…   Les mer  
Thu 20 Aug
kl 17:30 - 21:00
Felt trening på Losby
$item.username   Losby
Felt trening Losby skytebane.Vi har det som…   Les mer  
Wed 19 Aug
kl 17:30 - 21:00
Felt trening i Maridalen
$item.username  
Felt trening i Maridalen Det er handlet inn…   Les mer  
Mon 17 Aug
kl 18:00 - 20:00
Trening Nais x2
$item.username  
Vi skyter Nais Fin x 2   Les mer  
Thu 13 Aug
kl 17:30 - 21:00
Lagmesterskap 2020 Mag 1 og 2 Felt
$item.username   Losby
Halvserie - 25 skudd - starter med Mag1 kl 17:30…   Les mer  
Wed 12 Aug
kl 17:30 - 21:00
Felt trening i Maridalen
$item.username  
Felt trening i Maridalen Det er handlet inn…   Les mer  
Mon 10 Aug
kl 18:00 - 20:00
Merkeskyting Hurtig Fin og Baneserien runde 4
$item.username  
Merkeskyting hurtig fin med innlagt baneserien…   Les mer  
Thu 6 Aug
kl 17:30 - 21:00
Felt trening på Losby
$item.username  
Felt trening Losby skytebane.Vi har det som…   Les mer  
Wed 5 Aug
kl 17:30 - 21:00
Felt trening i Maridalen
$item.username  
Felt trening i Maridalen Det er handlet inn…   Les mer  
Mon 29 Jun
kl 18:00 - 20:00
Fri trening!
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Denne dagen blir det fri trening. Kun kaliber 22.   Les mer  
Thu 25 Jun
kl 17:30 - 21:00
Felt trening Losby skytebane.
$item.username  
Felt trening Losby skytebane. Vi har det som…   Les mer  
Wed 24 Jun
kl 17:30 - 21:00
Felt trening i Maridalen
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Felt trening i Maridalen Det er handlet inn…   Les mer  
Mon 22 Jun
kl 18:00 - 20:00
Trening Standard!
$item.username  
Vanlig trening standard!   Les mer  
Thu 18 Jun
kl 17:30 - 21:00
Felt trening Losby skytebane.
$item.username  
Felt trening Losby skytebane. Vi har det som…   Les mer  
Thu 18 Jun
kl 17:00 - 20:00
DNB lukket arrangement
$item.username  
50 meters banen   Les mer  
Wed 17 Jun
kl 17:30 - 21:00
Felt trening i Maridalen
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Felt trening i Maridalen Det er handlet inn…   Les mer  
Mon 15 Jun
kl 18:00 - 20:00
Nais x 2 Fin!
$item.username  
Vi har to runder med Nais Finpistol.   Les mer  
Sat 13 Jun
kl 09:00 - 16:00
Godkjenningskurs dynamisk
Dynamisk  
  Les mer  
Sat 13 Jun
kl 09:00 - 16:00
Godkjenningskurs dynamisk
Dynamisk  
  Les mer  
Thu 11 Jun
kl 17:30 - 21:00
Felt trening Losby skytebane.
$item.username  
Felt trening Losby skytebane. Vi har det som…   Les mer  
Wed 10 Jun
kl 17:30 - 21:00
Felt trening i Maridalen
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Felt trening i Maridalen Det er handlet inn…   Les mer  
Mon 8 Jun
kl 18:00 - 20:00
Merkeskyting Hurtig Fin!
$item.username  
Merkeskyting for juni. Program; Hurtig Fin   Les mer  
Thu 4 Jun
kl 17:30 - 21:00
Felt trening Losby skytebane.
$item.username  
Felt trening Losby skytebane. Vi har det som…   Les mer  
Wed 3 Jun
kl 17:30 - 21:00
Felt trening i Maridalen
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Felt trening i Maridalen Det er handlet inn…   Les mer  
Mon 1 Jun
kl 18:00 - 20:00
Ingen trening - Pinse
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag  
Blir ingen trening i dag da det er pinse.   Les mer  
Mon 25 May
kl 18:00 - 21:00
Merkeskyting Hurtig Fin!
$item.username  
Merkeskyting i hurtig fin for mai måned.   Les mer  
Sat 23 May
kl 09:00 - 16:00
Godkjenningskurs dynamisk
Dynamisk  
  Les mer  
Wed 13 May
kl 17:30 - 20:30
OKTS Felttrening - Maridalen skytebane
$item.username  
Felt trening i Maridalen onsdag 13 mai fra…   Les mer  
Wed 6 May
kl 17:30 - 19:30
Fri trening på Ekeberg
$item.username  
Vi skyter i fem minutter mellom hver anvisning.…   Les mer  
Wed 22 Apr
kl 17:30 - 19:30
Fri trening på Ekeberg
$item.username  
Vi skyter i fem minutter mellom hver anvisning.…   Les mer  
Mon 20 Apr
kl 16:00 - 20:00
Fri trening
Banegruppen  
Påmelding til Ingar Woll...ing-wo@online.no 4…   Les mer  
Mon 13 Apr
kl 09:00 - 21:00
Maridalen stengt pga Påske
$item.username  
Ingen skyting i Maridalen i dag.   Les mer  
Fri 10 Apr
kl 09:00 - 21:00
Maridalen stengt pga Påske
$item.username  
Ingen skyting i Maridalen i dag.   Les mer  
Thu 9 Apr
kl 09:00 - 21:00
Maridalen stengt pga Påske
$item.username  
Ingen skyting i Maridalen i dag.   Les mer  
Wed 8 Apr
kl 17:30 - 19:30
Fri trening på Ekeberg - Avlyst
$item.username  
Vi skyter i fem minutter mellom hver anvisning.…   Les mer  
Mon 6 Apr
kl 09:00 - 21:00
Okts trening uke 15
Dynamisk  
Det kan nå fremover skytes i hula på…   Les mer  
Mon 30 Mar
kl 18:00 - 20:00
Avlyst!! Ingen trening!!
$item.username  
Avlyst!! Ingen trening!   Les mer  
Wed 25 Mar
kl 17:30 - 19:30
Fri trening på Ekeberg
$item.username  
Vi skyter i fem minutter mellom hver anvisning.…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline